02/ 43 33 00 89 info@mdr.sk
Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

Miloslavov – Alžbetin Dvor

icon shape

Vitajte v ambulacii všeobecného lekára pre dospelých, v ktorej vám odborný personál poskytne služby ústretovo, rýchlo a profesionálne.

Adresa ambulancie:
Astrová 1, Miloslavov – Alžbetin Dvor, oproti lekárni Alžbetin Dvor

Telefón: 
0948 393 342

Email:
info@medilip.sk

Lekári:

MUDr. Peter Lipovský

Zdravotná sestra     

Lucia Rentková  

Vznik ambulancie

Ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých v Miloslavove-Alžbetinom Dvore založila v roku 2004 pani MUDr. Daniela Cymbalová. Keďže dovtedy v tejto lokalite neexistoval žiadny „obvod“, začínala od nuly získavaním prvých pacientov a počas ďalšieho obdobia vybudovala plnohodnotnú ambulanciu primárneho kontaktu. 

V roku 2016 sa angažuje MUDr. Peter Lipovský s cieľom pokračovať v práci všeobecného lekára pre dospelých a zúročiť svoje skúsenosti z klinickej praxe získané na pracoviskách v Prahe, NÚTaRCH v Podunajských Biskupiciach, UNsP Milosrdní Bratia. Zároveň chce uplatniť svoje manažérske zručnosti získané pri predchadzajúcom riadení obchodnej firmy.  

Od 1.5.2016 v ambulancii pracuje pani Lucia Rentková ako zdravotná sestra. Úspešne uplatňuje svoje dlhoročné skúsenosti získané v predchádzajúcich zamestnaniach ako zdravotná sestra na internom oddelení, či v pozícii farmaceutický laborant v lekárni. 

OBJENÁVANIE K DETSKÉMU LEKÁROVI V MILOSLAVOVE

1. Vstup na dnes

Po kliknutí „VSTUP DNES“ vyberte “Zaradiť sa s privolaním“ alebo „Zaradiť sa bez privolania“.
Vyplňte povinné údaje a napíšte krátku správu pre lekára. Kliknite na „Ďalej“ Z nasledujúcej stránky prepíšte do svojho mobilného telefónu text „ECAS(medzera)…….“ a pošlite na číslo 8877, alebo naskenujte QR kód. Počkajte na spätnú  potvrdzujúcu SMS.

2. Vstup na iný deň

Po kliknutí „VSTUP NA INÝ DEŇ“ kliknite na „Vyšetrenie chorého dieťaťa“
Potom vyberte konkrétny deň. Zelená farba políčka dátumu sa zmení na modrú farbu. Kliknite na „Vyberte“. Zobrazia sa čísla voľných časeniek, vyberte si konkrétne číslo časenky. Zvýrazní sa políčko „Ďalej“ na tmavomodro, na ktoré kliknite. Vyplňte povinné údaje a napíšte krátku správu pre lekára. Vyberte “Zaradiť sa s privolaním“ alebo „Zaradiť sa bez privolania“. Z nasledujúcej stránky prepíšte do svojho mobilného telefónu text „ECAS(medzera)…….“ a pošlite na číslo 8877, alebo naskenujte QR kód. Počkajte na spätnú  potvrdzujúcu SMS.

Pre komunikáciu s ambulanciou prosím využívajte kontaktný formulár na www.mdr.sk alebo e-mail info@mdr.sk Vynaložíme maximálne úsilie na to, aby sme sa Vám ozvali obratom. V nevyhnutných prípadoch telefonujte na telefónne číslo 02/4333 0089.

Tešíme sa na spoluprácu!

MyDOCTOR+

Milí pacienti,

vyšetrujeme iba objednaných pacientov.
V prípade záujmu sa prosím objednajte
pomocou tlačítka „objednajte sa“.

 

Ďakujeme