02/ 43 33 00 89 info@mdr.sk
Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

Bratislava – Dúbravka

icon shape

Vitajte v ambulacii všeobecného lekára pre deti a dorast, v ktorej vám odborný personál poskytne služby ústretovo, rýchlo a profesionálne.

NAŠA DOKTORKA s.r.o.
Ambulancia pre deti a dorast
Kristy Bendovej 6
841 02 Bratislava

Telefón: 
+421 2 3946 1887 

Email:
nasadoktorka2016@gmail.com

Lekári:

MUDr. Sabina Šufliarska, PhD.
MUDr. Mária Poráziková

Zdravotná sestra

a manažérka ambulancie   

Inka Lipovská

Zdravotná sestra     

Mgr. Mária Gálisová

OBJENÁVANIE K DETSKÉMU LEKÁROVI V MILOSLAVOVE

1. Vstup na dnes

Po kliknutí „VSTUP DNES“ vyberte “Zaradiť sa s privolaním“ alebo „Zaradiť sa bez privolania“.
Vyplňte povinné údaje a napíšte krátku správu pre lekára. Kliknite na „Ďalej“ Z nasledujúcej stránky prepíšte do svojho mobilného telefónu text „ECAS(medzera)…….“ a pošlite na číslo 8877, alebo naskenujte QR kód. Počkajte na spätnú  potvrdzujúcu SMS.

2. Vstup na iný deň

Po kliknutí „VSTUP NA INÝ DEŇ“ kliknite na „Vyšetrenie chorého dieťaťa“
Potom vyberte konkrétny deň. Zelená farba políčka dátumu sa zmení na modrú farbu. Kliknite na „Vyberte“. Zobrazia sa čísla voľných časeniek, vyberte si konkrétne číslo časenky. Zvýrazní sa políčko „Ďalej“ na tmavomodro, na ktoré kliknite. Vyplňte povinné údaje a napíšte krátku správu pre lekára. Vyberte “Zaradiť sa s privolaním“ alebo „Zaradiť sa bez privolania“. Z nasledujúcej stránky prepíšte do svojho mobilného telefónu text „ECAS(medzera)…….“ a pošlite na číslo 8877, alebo naskenujte QR kód. Počkajte na spätnú  potvrdzujúcu SMS.

Pre komunikáciu s ambulanciou prosím využívajte kontaktný formulár na www.mdr.sk alebo e-mail info@mdr.sk Vynaložíme maximálne úsilie na to, aby sme sa Vám ozvali obratom. V nevyhnutných prípadoch telefonujte na telefónne číslo 02/4333 0089.

Tešíme sa na spoluprácu!

MyDOCTOR+